• Eşya Ambalajlama
  • Eşya Ambalajlama
  • Eşya Ambalajlama

EŞYA AMBALAJLAMA

Eşyaların ambalajlanması için kullandığımız malzemeler hijyen kurallarına uygundur. Aynı zamasnda kullandığımız malzemeler darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Hava baloncuklu pıt pıt, streç, köşebend, graft kağıtları, özel sandıklar, streç, koli ve koli bantları... kullandığımız bazı malzemler arasındadırlar.


Geçmişin birikimi ve çağımızın teknolojisini bileştirerek en iyi ambalaj malzemelerini usta ellerle kullanarak hem kusursuz bir taşıma hem de kusursuz bir ambalajlama yapıyoruz.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat Kırılacak eşya ve küçük eşyalarınızı hava baloncuklı pıt pıt ve ambalaj kağıtları ile itina ile sararak kartoın kutulara yerleştiriyor ve içlerinde ne olduğunu üzerlerine not alıyoruz.


Ambalajlamada; Evde bulunan bütün eşyaların ağırlık ve hassasiyet durumlarına göre darbelere karşı korunabilmesi ve aynı zamanda taşınma esnasında kirlenmemesi için bol miktarda ambalaj malzemesi, en doğru olanı ve en iyi olanını kullanmaktayız.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Eşyaların taşınmaya hazır hale gelebilmesi için bütün her eşyin tek tek güzel nizami ve en iyi şekilde ambalajlanması gerekmektedir.